Augstākās raudzes malta kafija


Mūsu missija ir piedāvāt Latvijas tirgū visaugstākiem kvalitātes standartiem atbilstošu preci!

Uz pie mums nopirktās preces Jūs redzēsiet svītru kodus kas atbilst rietumeiropas valstīm. Kafija, kas saražota pārdošanai Vēcijā, Itālijā, Šveicē, u.c., valstīm, kur ir paaugstinātas prasības pret kvalitāti.

Apskatīt preces »

Kontakti

SIA Siguldas pārdevējs
L. Paegles ielā 9, Siguldā
Kr. Barona ielā 31, Rīgā
T:(371) 25212662
E: info@pardevejs.com

Interesanti fakti par kafiju

PASAKI KĀDU KAFIJU TU DZER, UN ES PATEIKŠU KAS TU ESI

Britu psihologi veicot pētījumu ar 1000 brīvprātīgajiem nonāca pie secinājuma, ka pēc tā kāda kafija vislabāk garšo cilvēkam var izdarīt secinājumus par viņa raksturu. Proti, Ja Jums garšo malta kafija ar cukuru Jūs ļoti ilgi pieņemat lēmumus, un Jums nepieciešams tuvinieku un draugu atbalsts. Ļoti bieži Jūs upurējat savas intereses citu labā, tomēr vēlāk to ilgi nožēlojat. Ja Jūs dodat priekšroku maltai kafijai bez cukura, Jums ir stiprs raksturs, Jūs nebīstaties atbildības un kļūdu, un pār tām nekautrējaties. Ja Jums garšo šķīstošā kafija, visticamāk Jūs dodat priekšroku visīsākajiem ceļiem dzīvē, un uzskatāt sevi par veiksmīgu cilvēku. Ja izvēlaties kafiju ar putām, esat labsirdīgs ar atvērtu sirdi, pāri prātam Jums dominē jūtas. Visaugstāk cilvēkos Jūs vērtējat godīgumu. Ja jums patīk kafijai pievienot pienu un cukuru, visticamāk Jums ir sarežģīts raksturs. Jūs viegli izsist no psiholoģiskā līdzsvara. Jums ir biežas garastāvokļa maiņas un dubultstandarti lēmumu pieņemšanā. Tiem, kas izvēlas kafiju bez kofeīna ir līdzsvarots raksturs. Tādiem cilvēkiem ir plašs interešu loks, kaut gan viņu zināšanas parasti ir virspusējas, kā arī tādi cilvēki parasti nalkst sasnigt jaunas virsotnes dzīvē.

 

10 INTERESANTI FAKTI PAR KAFIJU:


1. 70% kafijas fanu labprātāk lieto "Arabiku" kurai piemīt patīkama mīksta garša, 30% "Robustu" kura ir ir gan rūgtāka, gan kofeīna saturs tajā ir divreiz lielāks."Robusta"- ši šķirne ir zemākas klases bet vairāk noturīga pret sausumu un slimībām, un raža parasti ir divreiz lielāka nekā "Arabika".
 "Arabika" satur apmēram 1% kofeīna, "Robusta" 2%. Ražotāji parasti parasti tīrgū piedāvā maisījumus no "Arabika" un "Robusta". 
 2. Dabīgas kafijas koka garums ir ap 9 metri, bet tā kā no tik augsta koka būtu grūti salasīt kafijas augļus kafijas koki parasti nepārsniedz 3metrus. 
3. Kafijas koks parasti dzīvo 60-70 gadus. 
4. Kafijas pupiņa atrodas sarkana augļa vidū. 
5. Espresso satur mazāk kofeīna nekā kafija, kasa pagatavota ar parasto kafijas automātu. 
Par cik Espresso automātos ūdens iet cauri kafijai zem liela spiediena un kafijas un ūdens kontakts ir mazāks, tad arī kofeīna kafijas tasē būs mazāk. 
 6. Visvairāk kafijas uz vienu pieaugušo cilvēku tiek izdzerts Zviedrijā, vidēji 5 krūzes dienā. 
7. 1. Oktobris ir "Kafijas diena" Japānā, šī valsts ieņem trešo vietu pasaulē kafijas patēriņā uz vienu cilvēku. 
8. Kafija satur aptuveni 800 dažādu aromātisko savienojumu. 
9. Šķīstošo kafiju 1906. gadā izdomāja bēglis vārdā Džordžs Vašingtons 
10. Kafija ieņem otro vietu vispārdotāko produktu reitingā uzreiz pēc naftas.